Ważny komunikat
Uwaga!! Zainteresowani udziałem w XXVIII Koneckim Maratonie Pieszym na 50 km! Czytaj dalej
Prześlij do nas pozdrowienia
Mając na uwadze przedłużający się brak kontaktu z Wami, zmodyfikowaliśmy odrobinę regulamin konkursu ogłoszonego podczas 45. edycji Rajdu Bab ph. "Wyślij kartkę do PTTK Końskie". W tym roku mija 85. rocznica powstania naszego Oddziału PTTK. Chcielibyśmy wspólnie z Wami stworzyć oryginalną kronikę... Czytaj dalej
Komunikat
Drodzy biegacze i piechurzy ! Czytaj dalej
Wesołych Świąt!
z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych! Czytaj dalej
Zmarł Wojciech Studziński
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18 marca 2020 roku w wieku 77 lat zmarł nasz Kolega ze szlaków turystycznych Wojciech Studziński - Wieloletni Członek Zarządu Oddziału PTTK w Końskich Czytaj dalej
prev
next

VI Wędrówka Świętokrzyska

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2019-10-12 00:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadszedł czas, aby zakończyć podjęte wyzwanie. Przejście ostatniego etapu Głównego Szlaku Świętokrzyskiego zaplanowaliśmy na dzień 12 października br. W tym dniu przemierzymy pasmo Jeleniowskie zdobywając kilka szczytów i ...ostatnie punkty do złotej odznaki. Świętowanie już blisko :)

 

Wyjazd o godz. 8:15 jak zwykle z przystanku przy ul. ks. Granata z Końskich. Powrót planujemy odrobinę później niż zwykle, bo chcielibyśmy od razu w sobotę przystąpić do ceremonii wręczenia odznak. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i dokonamy tego uroczystego aktu w plenerze przy ognisku turystycznym.

 

Koszt udziału w wędrówce 38 zł - członkowie PTTK i 42 zł - pozostali.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 października kom. 514 030 401.

 

UWAGA!! Zainteresowani zakupem odznaki powinni przy zgłoszeniu na wyjazd zamówić odznakę (u nas) oraz posiadać w dniu wycieczki wypełnione książeczki GOT. 
UWAGA!! Odznaka Głównego Szlaku Świętokrzyskiego ma dwa stopnie: srebrny i złoty. Można zamówić oba lub tylko jeden, w zależności od pokonanych kilometrów.

 
 

Ostatnio dodane zdjęcia

XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab

CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii.

Jeśli nie zmienisz ustawień przeglądarki, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji w Polityce Prywatności pod adresem http://pttkkonskie.pl/polityka-prywatnosci

Zrozumiałem