Oferta krajoznawcza

Chętnie pokażemy Państwu uroki naszego województwa podczas wycieczek do Sandomierza,  Kielc i Chęcin czy w Góry Świętokrzyskie. Mamy doświadczenie w organizacji wycieczek do Krakowa, Puław i Kazimierza Dolnego n. Wisłą, Oświęcimia, Łodzi czy Warszawy. Chętnie zabierzemy Państwa do Kopalni Soli w Wieliczce czy Doliny Prądnika i Ojcowa.

 

Koszt wyjazdu ustalamy każdorazowo zależnie od ilości uczestników i zamawianych świadczeń. W cenie każdej wycieczki gwarantujemy: profesjonalną obsługę pilota i przewodnika, przejazd autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ubezpieczenie. Zależnie od potrzeb, także koszty noclegów i wyżywienia.

 

 

Z przyjemnością podejmiemy się także organizacji szkolnych rajdów pieszych. Opracujemy trasę spaceru i zapewnimy profesjonalną obsługę przewodnicką. W organizacji rajdu możemy uwzględnić rywalizację drużynową i na trasie rozegrać konkurencje sprawnościowo-intelektualne. Oczywiście na specjalne życzenie na zakończenie rajdu jesteśmy w stanie zagwarantować także ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz podsumowanie drużynowej rywalizacji z wręczeniem nagród i upominków.