XXIV Marsz Zimowy

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
18 luty 2023 00:00
Miejsce
Okolice Końskich
Telefon
+48 514 030 401
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hu Hu ha! Czy będzie zima zła? Teraz, kiedy ogłaszamy XXIV Marsz Zimowy za oknem są jeszcze czapy śniegu, ale topnieją już w promieniach mocnego słońca i plusowej temperatury. Ale może w lutym jednak troszkę przymrozi? Zobaczymy! Impreza w 2023 r. odbędzie się w połowie lutego, dokładnie 18 lutego, ustąpiliśmy miejsca Marszowi Morsów, który organizowany jest w Morawicy po raz pierwszy i został ujęty w kalendarzu Superpiechura Świętokrzyskiego.

 

Trasa XXIV Zimowego Marszu poprowadzi Was po okolicach Końskich, startujemy z Ogródka Green Velo w Parku Miejskim w Końskich, metę zaś zorganizujemy w jednym z Wiejskich Domów Kultury: Rogowie lub Kornicy.

 

Tradycyjnie 25 km do pokonania z numerem startowym, mapką i opisem trasy. Na szlaku napalimy ognisko (kiełbaski we własnym zakresie), zabezpieczając do niego widelce, naczynia, keczup i musztardę, na mecie zaś zadbamy o gorący posiłek, medal, certyfikat i losowanie drobnych upominków.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 lutego wraz z wpłatą wpisowego w kwocie 60 zł (55 zł - członkowie PTTK).

Regulamin - kliknij i pobierz

Formularz zgłoszenia - ZAKOŃCZONE

 

KOMUNIKAT z dnia 18.02.2023 r.

Z uwagi na potwierdzenie się alertów pogodowych, utrzymujący się porywisty wiatr oraz realne zagrożenie bezpieczeństwa uczestników informujemy, że odwołujemy XXIV Marsz Zimowy na 25 km w dniu 18 lutego 2023 r.

Jednocześnie zmieniamy formułę przeprowadzenia Marszu. Dopuszczamy możliwość indywidualnego pokonania trasy przez zapisanych już uczestników, w dowolnym terminie do dnia 31 marca br., celem zaliczenia udziału w imprezie, otrzymania podstawowych świadczeń oraz zaliczenia dystansu do tytułu Superpiechur Świętokrzyski.

Pokonanie dystansu w dniu dzisiejszym jest również możliwe, lecz wyłącznie na własną odpowiedzialność.