III Rajd Kobuza

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2019-04-27 09:00 - 16:00
Miejsce
Maleniec
Telefon
+48 696 970 681

Tadeusz Śliwak - członek Zarządu Oddziału PTTK w Końskich, Komisji Opieki nad Zabytkami, prywatnie sympatyk rajdów, spacerów i autor wspaniałych grafik. Wspomnienia z każdej przechadzki, rajdu czy maratonu Tadeusz zawiera w pracy plastycznej wykonywanej ołówkiem, nawiązującej do zaobserwowanego w czasie trasy akcentu przyrodniczego. Każdy rysunek opatrzony zostaje datą, godziną i kilkoma słowami wspomnień.

 

Kilka lat temu Tadeusz zorganizował dwie edycje Rajdu Kobuza, które odbyły się w okolicach koneckiego Wąsosza. Cieszyły się sporym powodzeniem, bowiem każdorazowo wytyczone trasy schodziły z utartych szlaków turystycznych, na mało znane, leśne dukty. Dziś Tadeusz chce wrócić to tej tradycji, ale pozostając w biegu rzeki Czarnej, tym razem zaprasza uczestników w okolice Rudy Malenieckiej.

 

III Rajd Kobuza odbędzie się 27 kwietnia (ostatnia sobota miesiąca) na trasie liczącej ok. 15 km. Miejscem startu i mety będzie Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu, gdzie po skończonej wędrówce odbędzie się integracyjne ognisko. Koszt udziału w imprezie wynosi 35 zł. W cenie transport, pamiątkowy medal i dyplom.

 

Impreza ma charakter koleżeński, zatem wpisowe będzie przyjmowane w dniu imprezy, przy weryfikacji, zaś zgłoszenia należy dokonać telefonicznie - TYLKO do 31 marca!! Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod numerem tel. Tadeusza kom. +48 696 970 681.

 

Poniżej dokumenty do pobrania i wydrukowania: zgłoszenie, regulamin imprezy i okolicznościowy plakat.
Aby usprawnić weryfikację, w dniu imprezy warto posiadać przy sobie wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia.

 

Regulamin wydarzenia - pobierz

 

Karta zgłoszenia - pobierz

 

Plakat - pobierz