Rajd rowerowy Kuźnic Koneckich

Kategoria
Rajd Rowerowy
Termin
2018-07-07 09:45 - 18:00

Śladem ubiegłorocznych doświadczeń Starostwo Powiatowe w Końskich wspólnie z naszym oddziałem podjęło się organizacji II Rajdu Rowerowego, który uzupełni ofertę XIX Kuźnic Koneckich. Rajd organizowany będzie ph. Z orszakiem króla Kazimierza Wielkiego. Trasa rajdu powiedzie uczestników z Końskich przez Wincentów, Sokołów, Cieklińsko, Lipę, Fałków, Kołoniec, aż do Maleńca. Podczas pokonywania blisko 45 km trasy uczestnicy będą mogli wziąć udział w inscenizacjach historycznych przygotowanych w Lipie i Fałkowie. ponadto każdy otrzyma imienny certyfikat, okolicznościowy znaczek rajdowy, napoje i wyżywienie na trasie przejazdu. Na mecie w Maleńcu odbędzie się też losowanie drobnych upominków.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w rajdzie rowerowym należy przesłać wypełnione zgłoszenie i stawić się na zbiórce w dniu imprezy tj. 7 lipca na parkingu przy Zespole Szkół w Stadnickiej Woli. Jednostki przyjmujące zgłoszenia:

  • Oddział PTTK, ul. Partyzantów 1, tel. 41 372 31 70, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Starostwo Powiatowe, ul. Stanisława Staszica 2, tel. 41 260 47 16, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Urząd Gminy Ruda Maleniecka, Ruda Maleniecka 99A, tel. 41 373 13 40
  • Urząd Gminy Fałków, Fałków ul. Zamkowa 1a, tel. 44 787 35 36

 

Regulamin - pobierz do druku

 

Karta zgłoszenia - pobierz do druku

 

Mapka trasy - pobierz do druku

 

Plakat Kuźnic Koneckich - pobierz